Propojení světů

Jóga ve tmě

Speciální benefiční jóga v prostorách centra neviditelné výstavy.

Neviditelná výstava je unikátní projekt, který umožňuje návštěvníkům nahlédnout na svět jiným pohledem, zapojit tak ostatní smysly, na chvilku se zastavit, začít vnímat vše kolem nás s větší pozorností a v neposlední řadě začít mít radost i z cela pro nás normálních a přirozených věcí.

Toto centrum zaměstnává především nevidomé. Našim cílem je zvýšit povědomí o tomto projektu a zároveň vám zprostředkovat zážitek ve tmě. Tmu už využívali před lety tibetští mistři jako nástroj pro nalezení vnitřního klidu a přesně o to, se pokusíme i my při této akci společně.

Kdo: Jógou vás provede Jaroslava Vinšová

Kdy: 15.10..2023  v 17h, dorazte prosím o 15 minut dříve.

Kde: Neviditelná výstava, Karlovo nám. 1/23, 2. patro.

Jak: Na jógu je potřeba si vzít vlastní podložku.

Registrace: počet míst je omezen, přihlášení pomocí QR kódu nebo na odkazu zde

Platba:

V rámci toho, že je akce benefiční, našim cílem je pomocí jógy vybrat co nejvíce finančních prostředků, které budou do poslední koruny věnovány právě tomuto projektu, který zaměstnává především nevidomé. Stávalo se nám v minulosti, že se na akci nahlásilo spousta lidí, zablokovali tak volná místa a nedorazili-:( Proto přistupujeme k novému kroku a to k platbě předem. Minimální vstupné na benefiční jógu ve tmě je stanoveno ve výši 280 Kč, což je i běžná cena vstupenky na neviditelnou výstavu. Budeme rádi za jakýkoli jiný, vyšší příspěvěk za Vaší účast:) Platbu prosím uhraďte obratem po registraci na číslo našeho transparentního účtu (běžně tento účet používáme k charitativním účelům). Do poznámky uveďte Vaše Jméno + poznámku jóga ve tmě. Na základě toho Vám pošleme potvrzení o účasti. Tento účet je charitativní, proto upozorňujeme, že platby v případě storna účasti nevracíme. Děkujeme za pochopení a těšíme se moc na viděnou/neviděnou.
Číslo Účtu: 2502513104 /2010
CK Santóša tým