- O vzniku cestovní kanceláře -

Na Srí Lanku jezdím za jógou řadu let, první cesty byly pouze se skupinkou přátel. Později se k nám přidávali přátelé přátel a někdy vznikla tak velká skupinka, že už jsme si nemohli dovolit  neorganizovat a ponechat  náhodě. Pocit "jen tak plynout" vystřídal pocit zodpovědnosti.

Na józe ráda rozdávám karty - karty přání. Je pak fajn vidět klientky jak se po vytáhnutí karty zamyslí, usmějí a v duchu si u toho přejí, aby se jim splnilo to co chtějí.

Vzala jsme je s sebou na Srí Lanku i v listopadu 2017. V Poslední den pobytu byly karty rozdány a mně zbyla v ruce karta poslední a to s afirmací JDI DO TOHO!  I když jsem si původně myslela, že mé kroky povedou k založení jógového studia, a že mně karta ukazuje směr,  Bylo to jinak.

Věci mají být tak, jak jsou:) V Dubnu 2018 mně čekala kontrola z živnostenského úřadu. Nelze jen tak  jezdit skupinově na zájezd a nemít na to povolení a zajištění. Netušila jsme to, jsem jogínka a v paragrafech prostě zběhla nejsem. Následovala řada nepříjemných vysvětlování, papírování a pak to přišlo.

 JDI DO TOHO...

 Rozhodla jsem se, že se teď prostě nevzdám a tak jsem si zažádala o koncesi na provozování cestovní kanceláře.

Po 5 měsících neskutečného papírovaní, bezesných nocí, zamítnutích, někdy malých a někdy velkých změn byla cestovní kancelář schválená a na světě. 

Santóša  znamená

Tady a teď

přítomný okamžik

vděčnost za vše co máme, co zažíváme, co cítíme

a v neposlední řadě rodinná cestovní kancelář, která je vedena s láskou a s individuálním přístupem ke všem našim klientům.

Ti, kdo mají odvahu létat - ti kdo jsou ochotni riskovat pád - dávají vzniknout velkým věcem. K naplnění tvých snů je třeba činů a ty jsi už připraven jednat.

Pamatuj si, že nemáš co ztratit. I když spadneš, získáš tím velmi cenné ponaučení. Tak se zvedni a skoč do toho rovnýma nohama. není na co čekat

 Jdi do toho!


Více o mně