- O vzniku cestovní kanceláře -

Na Srí Lanku jezdím za jógou řadu let, první cesty byly pouze se skupinkou přátel. Později se k nám přidávali přátelé přátel a někdy vznikla tak velká skupinka, že už jsme si nemohli dovolit to neorganizovat a ponechat náhodě. Pocit "jen tak plynout" vystřídal pocit zodpovědnosti.

Na józe ráda rozdávám karty - karty přání. Je pak fajn vidět klientky, jak se po vytáhnutí karty zamyslí, usmějí a v duchu si u toho přejí, aby se jim splnilo to, co chtějí.

Vzala jsme je s sebou na Srí Lanku i v listopadu 2017. Poslední den pobytu byly karty rozdány a mně zbyla v ruce karta poslední a to s afirmací JDI DO TOHO! I když jsem si původně myslela, že mé kroky povedou k založení jógového studia, a že mi karta ukazuje směr, bylo to jinak.

 Po několika dalších signálech jsem se rozhodla, že si požádám o koncesi na provozování cestovní kanceláře s budu dělat to, co mě baví, co mě naplňuje.

Je to předávání možnosti ostatním, zažít tu Santóšu. 

Santóša znamená

Tady a teď

přítomný okamžik

vděčnost za vše co máme, co zažíváme, co cítíme

a v neposlední řadě rodinná cestovní kancelář, která je vedena s láskou a s individuálním přístupem ke všem našim klientům.

Ti, kdo mají odvahu létat - ti, kdo jsou ochotni riskovat pád - dávají vzniknout velkým věcem. K naplnění tvých snů je třeba činů a ty jsi už připraven jednat.

Pamatuj si, že nemáš co ztratit. I když spadneš, získáš tím velmi cenné ponaučení. Tak se zvedni a skoč do toho rovnýma nohama, není na co čekat.

 Jdi do toho!


Více o mně