O NÁS

Na Srí Lanku jezdíme za jógou už jednu desítku let. První cesty byly pouze se skupinkou přátel. Později se k nám přidávali přátelé přátel a někdy vznikla tak velká skupinka, že už jsme si nemohli dovolit to neorganizovat a ponechat náhodě. Pocit "jen tak plynout" vystřídal pocit zodpovědnosti.

A tak nám/vám do života přišla Santóša.

Rodinná cestovní kancelář, zaměřená na jógové pobyty která je vedena s láskou a s individuálním přístupem ke všem našim klientům.

 Všechny naše zájezdy organizujeme s maximální pečlivostí a s cílem jediným - chceme, abyste byli maximálně spokojeni a jezdili s námi na pobyty opakovaně. 

 Praktikujeme individuální přístup ke každému a snažíme se vždy o to, abyste prožili na vlastní kůži tu pravou Santóšu - tady a teď

Za dobu své existence Santóša prošla nemalým vývojem. Nejdříve jsme se orientovali pouze na Srí Lanku a Asii. Covid nás však naučil diverzifikovat rizika a tak od roku 2021 létáme za jógou nejen do Asie, ale také do Afriky, Evropy a na Střední Východ. Covid nás hodně naučil. Nejenom cestovku profilovat jiným směrem, ale také darovat radost, která je tak moc potřebná, když je nám smutno. A tak se aktivně  společně s Vámi, věnujeme i my od roku 2020 charitativní činnosti a pomáháme především Srí Lance projektem DARUJ RADOST.

Majitel cestovní Kanceláře Jaroslava Vinšová


Santóša znamená

Tady a teď

přítomný okamžik

vděčnost za vše co máme, co zažíváme, co cítímeVíce o mně