— Pobyt s orientálním tancem prosinec 2020 —

Roztančete to s Námi na břehu Indického oceánu a zároveň poznejte nejkrásnější ostrov Asie - Srí Lanku

22.890,-

Termín : 1. 12. 2020 - 12. 12. 2020

Cena zahrnuje:

  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 
  • výbornou místní polopenzi
  • bohatý taneční program (bude upřesněn)
  • skupinový letištní transfer
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

  • letenku (cena se pohybuje kolem 14 - 18 tis., s koupí Vám poradíme, popřípadě letenku zajistíme. Včasná koupě letenky je cenově výhodnější.)
  • vízum 36 USD + administrativní poplatek 300 Kč za vyřízení víza

Místo pobytu: PAYAGALA SOUTH (2 hodiny cesty od letiště)

Ubytování: v krásném a zcela novém hotelu s bazénem, který se nachází  přímo u pláže v Indickém oceánu (více o hotelu zde). 

Tortuga Beach Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací a sociálním zařízením. V hotelové restauraci můžete ochutnat místní speciality.

V Payagale nepotkáte davy turistů, místo je klidné a turistickým ruchem nepolíbené, takže se zde můžete nechat unášet na vlně příjemné hudby a při šumění vln si dokonale vychutnat svůj prožitek z tance.

Výlety a masáže: jsou v nabídce hotelu, lze je zakoupit na místě.

Pojištění: doporučujeme pojištění Vašeho zájezdu pro případ storno poplatků včetně cestovního pojištění (zájezd nezahrnuje letenku, ale můžeme ji pro Vás pojistit pro případ storno poplatků dodatečně).

  • kompletní cestovní pojištění včetně storno poplatků k tomuto zájezdu nabízíme za cenu 1740,- od společnosti Allianz a to s neomezeným limitem plnění léčebných výloh
  • cestovní pojištění za cenu 1008,- také od společnosti Allianz a to s neomezeným limitem plnění léčebných výloh
  • bližší informace o pojištění naleznete zde

O Kathreen: Katka Derouet, která používá umělecké jméno Kathreen, se profesionálně věnuje orientálnímu tanci téměř 20 let. Patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí (Slovensko, Německo, Francie, Polsko, Maďarsko, Anglie, Itálie, Srbsko, Indie, Čína, Hong Kong, Singapur, Kuala Lumpur...). Sledujte Katku na facebooku, instagramu nebo se podívejte na její taneční videa! Získala významná ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích - například 1. místo v Káhiře (2009, Nile Group Festival) a také 1. místo v Duisburgu (2011, Bellydancer of the World). V roce 2009 hrála lektorku orientálního tance ve filmu režiséra Jiřího Vejdělka
"Ženy v pokušení". Je také velmi ceněna pro své choreografické schopnosti a je autorkou několika významných tanečních projektů. Od roku 2012 je uměleckou ředitelkou Let's Dance Prague International Festivalu. Nejpodstatnější je pro ni předávání tance jako umění a životní cesty. Více informací o Kathreen naleznete zde.

Platební podmínky: pro závazné přihlášení úhrada nevratné zálohy 11.445 Kč, doplatek  ( 11.445 Kč) dle smlouvy do 30.6.2020.


Foto z minulých pobytů naleznete zde.

Rezervujte si svůj pobyt zde:

Nebo si napište o informace, které Vás k zájezdu ještě zajímají prostřednictvím formuláře níže: