—Relaxační pobyt listopad 2020 —

Pojeďte se s Námi na cestu za poznáním, jógou, odpočinkem a dobrým jídlem na nejkrásnější ostrov Asie - Srí Lanku

18.600,-

Termín : 11. - 21. 9.2020 

Cena zahrnuje:

  • ubytování ve dvoulůžkovém/třílůžkovém pokoji 
  • výbornou místní polopenzi
  • relaxační program ( jóga, meditace, mantry)
  • skupinový letištní transfer
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

  • letenku. Cena se pohybuje kolem 14 - 18.000 Kč, s koupí Vám poradíme, popřípadě letenku zajistíme. Čím dříve se letenka pořídí tím je cena nižší.
  • vízum 35 USD + administrativní poplatek 300 kč za vyřízení víza

Místo pobytu: PAYAGALA SOUTH (2 h cesty od letiště)

Ubytování: hotel s kapacitou 19-ti lůžek, situovaný v tropické zahradě, přímo na břehu indického oceánu. Všechny pokoje jsou s balkonem a výhledem na oceán, jsou vybaveny klimatizací a soc. zařízením. V Payagale nepotkáte davy turistů, místo je klidné a turistickým ruchem nepolíbené, pro jógový pobyt ideální.

Výlety a masáže jsou v nabídce hotelu, lze je dokoupit na místě.

Pojištění: Doporučujeme Vám si tento zájezd pojistit pro případ storno poplatků včetně cestovního pojištění. Zájezd nezahrnuje letenku, kterou ale můžeme také pro případ storna pojistit dodatečně. Pojištění zprostředkováváme od společnosti Allianz.

  • Kompletní pojištění cestovní včetně Storno poplatků k tomuto zájezdu nabízíme za cenu 1519,-. a to s neomezeným limitem plnění léčebných výloh.
  • cestovní pojištění za cenu 924,- také od společnosti Allianz a to s neomezeným limitem plnění léčebných výloh.
  • Bližší informace o pojištění naleznete zde.

O IvěJe nadšená lektorka jógy a tance. Její jógové pobyty jsou plné jógy, cestování, rozhovorů a rozjímání. Duší něco mezi terapeutkou a cestovatelkou, ráda si s klienty kromě jógy užívá tance, hudbu a intuitivní kresbu a malbu. Říká o sobě, že je tu proto, aby sdílela, předávala a pečovala. 

Má za sebou 600 hodin tréninku v USA a Indii a nespočet workshopů a kurzů u nás. Soustředí se na Hatha a Vinyasa jógu, restorativní jógu a jógovou terapii.
Jógu bere jako cestu k sobě a způsob, jak zvědavě zkoumat, odhalovat a opečovávat to, co je potřeba. Když učí, jde vždycky za hranice fyzického. Ráda používá pomůcky, masážní míčky a kousky jógové filozofie. Klienty někdy zabalí do dečky a jindy do zvuku tibetských mís. V jejich lekcí nechybí nikdy meditace a zpěv manter.  Více informací o Ivě naleznete zde.


Platební podmínky: pro závazné přihlášení úhrada nevratné zálohy 10.000 Kč, doplatek  ( 8.600 Kč) dle smlouvy 3 měsíce před odletem.


Foto z minulých pobytů naleznete zde.

Odkaz na rezervaci pobytu


Nebo si napište o informace, které Vás k zájezdu ještě zajímají prostřednictvím formuláře níže: