— Jógový pobyt na Srí Lance listopad 2020 —

Pojeďte s Námi na nejen zajímavou dovolenou s jógou, ale pobyt, který je zaměřený na celostní přístup osobního rozvoje. 

18.900,-

Termín :  27. 11. 2020 - 7. 12. 2020

Cena zahrnuje:

  • ubytování ve dvoulůžkovém/třílůžkovém pokoji
  • výbornou místní polopenzi
  • pestrý jógový program
  • skupinový letištní transfer
  • pojištění CK proti úpadku


Cena nezahrnuje:

  • letenku. Cena se pohybuje kolem 14 - 18.000 Kč, s koupí Vám poradíme, popřípadě letenku zajistíme. Čím dříve se letenka pořídí, tím je cena nižší.
  • vízum 35 USD + administrativní poplatek 300 kč za vyřízení víza.

Místo pobytu: PAYAGALA SOUTH (2 h cesty od letiště)

Ubytování: hotel s kapacitou 19-ti lůžek, situovaný v tropické zahradě, přímo na břehu indického oceánu. Všechny pokoje jsou s balkonem a výhledem na oceán, jsou vybaveny klimatizací a soc. zařízením. V Payagale nepotkáte davy turistů, místo je klidné a turistickým ruchem nepolíbené, pro jógový pobyt ideální.

Výlety a masáže jsou v nabídce hotelu, lze je dokoupit na místě.

O Simče a připraveném programu: Simča je zakladatelka projektu Moksha. Dlouhodobě se věnuje tradiční józe, meditacím a tantře. Zabývá se celostním osobním rozvojem a výukou jógy na individuální i skupinové bázi práce s klienty. Kombinuje tradiční jógové postupy se současnými, ale i tradičními psychologicko-fyziologickými technikami práce s tělem i duší člověka. Stále hlouběji se do její práce promítá tantrický náhled na svět a práce s energiemi a především práce s myslí tak, aby bylo dosaženo kvalitního a smysluplného života.

Pobyty, které pořádá nejsou jen zajímavou dovolenou s jógou, ale retreatem zaměřeným na celostí přístup osobního rozvoje. Program je sestaven motivačně. Nikdo není nucen na sobě pracovat, můžete si opravdu přijet jen odpočinout. Retreat je koncipován tak, aby Vás však dostatečně motivoval k hlubší práci a to zážitkovou formou postavenou na přímé zkušenosti. Cílem těchto pobytů je, aby každý z Vás dosáhl vnitřního pochopení ve všech rovinách vašeho bytí. Simča Vám zprostředkuje tradiční jógu, tantru, védské učení, meditační techniky a práci s energií formou uchopitelnou pro moderního člověka. 

Ashtanga yoga therapy: Jógu Simča učí a předává tak, jak ji sama vnitřně prožívá a vnímá. Snaží se zprostředkovat možnost nahlédnout do hlubších vrstev praxe jógy všem, bez rozdílu jejich věku, pokročilosti či fyzických možností. Díky systematické dlouhodobé praxi se jí samotné otevřeli brány poznání sebe sama. Vnímá, jako velký dar, že je jí umožněno na cestu za sebepoznáním vzít i své studenty a klienty.

Více o Simče a projektu Moksha naleznete zde:

Pojištění: Doporučujeme Vám si tento zájezd pojistit pro případ storno poplatků včetně cestovního pojištění. Zájezd nezahrnuje letenku, kterou ale můžeme také pro případ storna pojistit dodatečně.

  • Kompletní pojištění cestovní včetně Storno poplatků k tomuto zájezdu nabízíme za cenu 1529,-. od společnosti Allianz a to s neomezeným limitem plnění léčebných výloh.
  • cestovní pojištění za cenu 924,- také od společnosti Allianz a to s neomezeným limitem plnění léčebných výloh.
  • Bližší informace o pojištění naleznete zde.

Platební podmínky: pro závazné přihlášení úhrada nevratné zálohy 10.000 Kč, doplatek 8.900 Kč dle smlouvy 3 měsíce před odletem.


Foto z minulých pobytů naleznete zde.

Rezervujte si svůj pobyt zde:


Nebo si napište o informace, které Vás k zájezdu ještě zajímají prostřednictvím formuláře níže: